На конкурс “ROYAL BEAUTY – Кубок Карпат 2017” приїдуть імениті гості з України та Угорщини

На конкурс “ROYAL BEAUTY – Кубок Карпат 2017” приїдуть імениті гості з України та Угорщини

Олексій Антонюк, Президент Спілки перукарів України та Ласло Беренді, голова Спілки перукарів  Угорщинивізьмуть участь у“Міжнародномуконкурсіта виставці-ярмарку індустрії краси “ROYAL BEAUTY – Кубок Карпат 2017”, який проходитиме 19-20 травня на Закарпатті. Захід збере найпотужніших професіоналів перукарського мистецтва, візажу та нігтьової естетики з цілої України та закордону. 

Також захід відвідають високопоставлені особи, Іштван Грежа, Урядовий комісар Угорщини, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бугайло, Дьердь  Молнар директор національної інтеграції Національного інституту стратегічних досліджень Угорщини, Ласло Віраг голова KMVSZ, Іштван Бочкаї засновник курсів успіху, фахівець в області маркетингу, і т.д.

Минулого року конкурс мав неймовірний успіх. Кілька сотень гостей та учасників спостерігали разом із суддями за змаганнями професіоналів на чемпіонаті індустрії краси. Загалом протягом двох днів було понад тисячу відвідувачів конкурсу та виставки-ярмарок «ROYAL BEAUTY – Кубок Карпат»..

«Це унікальний конкурс фахівців індустрії краси міжнародного рівня, який проводиться в Україні», - коментує головний організатор заходу Діана Шімон.  - На сьогодні вже зареєстровано близько 300 учасників на різні конкурси та номінації в категоріях «Юніор», «Майстер», «Стиліст»/«Профі».  Відвідувачі “ROYAL BEAUTY – Кубок Карпат 2017” зможуть побачити змагання любителів та професіоналів індустрії краси у багатьох номінаціях. Кваліфікований склад суддів міжнародного класу забезпечить якісну та прозору оцінку конкурсантів, адже у кожного з них багаторічний досвід суддівства та перемоги на світових чемпіонатах: перукарського мистецтва, нігтьової естетики, візажу».

На престижний конкурс «ROYAL BEAUTY – Кубок Карпат 2017» приїдуть конкурсанти з Угорщини, Румунії, Словаччини, Італії, Білорусії та Ізраїлю. Еліта індустрії краси приїжджає з Києва, Харкова, Одеси, зі Львова, з Чернівців, Рівного та Івано-Франківська. Закарпаття, серед інших,  представлятимуть майстри із Ужгорода, Мукачева, Берегова, Тячева та з Виноградова та інших міст України. Призери чемпіонату отримують медалі, грамоти, кубки та цінні призи від спонсорів і подарункові сертифікати які дають змогу безкоштовно відвідати термальні басейни SPA-комплексу «Золота Гора».

 Поряд з проведенням конкурсів буде проходити виставка-ярмарок індустрії краси де будуть представлені всесвітньовідомі та місцеві компанії з своєю продукцією. Можна буде ознайомитися  з останніми новинками та трендами індустрії краси та придбати продукцію за привабливими цінами. Також різноманітні майстер класи та презентації чекають на відвідувачів. Не менш цікавим будуть  покази «Fashion Look» від українських і зарубіжних конкурсантів , виступ  талановитих музикальних та танцювальних колективів нашого краю. Перед церемонією вручення нагород пройде показ  модельєра з Берегова, Вікторія Міндак, де вона представить свою останню колекцію.

Для зручності гостей та жителів Ужгорода 19-20 травня організовано безкоштовні рейси автобусу сполученням м.Ужгород (від готелю "Закарпаття") та Отель- Ранчо "Золота Гора". Розклад  руху автобусу та іншу корисну  інформацію  можна буде знайти на веб-сайті www.royal-beauty.info та сторінці заходу в Facebook.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання