Новини

На кінофестивалі у Великій Британії презентували фільм Дмитра Грешка

На кінофестивалі Sheffield DocFest у Великій Британії презентували чотири українські стрічки з національного конкурсу Docudays UA-2022, серед яких фільм «Між небом і горами» режисера із Закарпаття Дмитра Грешка.


Як повідомляється на офіційному сайті Docudays UA, фестиваль Sheffield DocFest  відбувся 23-28 червня. «Аудиторія побачила 4 фільми з національного конкурсу Docudays UA-2022: «Плай» режисерки Єви Джішіашвілі, «Між небом та горами» режисера Дмитра Грешка, «Привоз» режисерки Єви Нейман та «Нескінченність за Флоріаном» режисера Олексія Радинського. А також стрічку, яка мала стати фільмом-відкриттям 19 Docudays UA — «Терикони» режисера Тараса Томенка — та короткий метр Андрія Бондаренка та Миро Клочка «Мир та спокій», знятий протягом перших двох тижнів повномасштабної війни проти України», – йдеться у повідомленні.  

фест

 

Зі слів директорки фестивалю Sheffield DocFest, Клер Стюарт, цю програму важливо було підготувати як для того, щоб досвід українців/-ок став ближчим аудиторії їхнього фестивалю, так і затим, аби Україна не зникала зі шпальт новин. Щоб обговорення життя і трагічних подій в нашій країні провадилося не тільки серед урядів, але й поміж інституціями, спільнотами та громадянами. Кожен може зробити внесок у перемогу України на своєму рівні, формуючи громадську думку, поширюючи правду».

Детальніше тут.

Фото: Роман Бондарчук

Оперативні перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.