На Хустщині стало більше кабанів та козуль

Карл Пал працює у Хустському лісодослідному господарстві районним мисливствознавцем уже понад 30 років. Хоча мисливством лісівники не займаються - ведуть тільки контроль над угіддями.

Журналісти ТРК «М-студіо» побували на території Громадської організації «Лісівник», де дізналися про мешканців лісових угідь і роботу лісівників у допомозі тваринам.

У держлісфонді Хустщини зазвичай водяться козулі, олені, кабани, борсуки та навіть ведмеді. Аби тваринам було комфортно перезимовувати, лісівники створюють ділянки для їхнього підкормлення.

«Кукурудзу з великою охотою поїдають козулі, концентрований корм - кабани, а також тварини спеціально для тварин роблять солонці, сіль у яких допомагає підтримували мінерально-сольовий баланс», - каже районний мисливствознавець Карл Пал.

У свою чергу майстер лісу ДП «Хустське ЛДГ» Юрій Бабич розповідає: «Дичина поїдає яблука тільки, як починають вони опадати. Тому лісівники ніколи не збирають яблука у лісових угіддях ні для кого іншого, а тільки для тварин. Ми з колегамы робимо всe можливе, щоб тварини не загинули взимку».

До речі, однією з причин зростання за останні роки чисельності кабана та козулі на Хустщині є їхнє підживлення, - пише прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...