На Хустщині міліція проводить рейди по дитячих таборах

На Хустщині міліція проводить рейди по дитячих таборах

З 1 червня по 31 серпня міліція проводить комплекс загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів "Літо-2013".  В ході операції працівниками міліції проводяться рейди в місцях масового відпочинку молоді з метою виявлення бездоглядних дітей, підлітків, які перебувають у розшуку та подальшого їх соціального влаштування.

Усі місця дитячого відпочинку ретельно перевіряються. Будь-які пригоди, пов’язані з дітьми, розглядатимуться як надзвичайні. Міліціонери наглядаютьі за тими громадянами, які безпосередньо працюють з дітьми. У дитячихтаборах та інших закладах чергують співробітники кримінальної міліції у справах дітей та дільничні інспектори міліції.

Міліція відпрацьовує та аналізує усю наявну інформацію про дорослих осіб, які примушують дітей займатися жебракуванням, проституцією, пияцтвом, наркоманією та іншими жахливими речами.  До того ж, перевіряються неблагополучні сім’ї та такі, у яких скоюється насильство. Робиться усе необхідне, щоб своєчасно вжити заходи до батьків, які не виконують обов’язків з виховання та навчання дітей, – повідомляє УМВС України в Закарпатській області.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання