На Хустщині лісове господарство заподіяли шкоду на суму понад 237 тисяч гривень

У ході здійснення планового заходу державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства ДП “Хустським ЛДГ” Державна екологічна інспекція у Закарпатській області виявила ряд порушень.

Зокрема, встановлено  пошкодження дерев до ступеня припинення  та неприпинення росту, пошкодження природного підросту 5 і менше років, незаконні рубки дерев, що є порушенням Лісового Кодексу України. За результатами перевірки державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області 61 посадову особу  ДП державного підприємства  притягнуто до адміністративної, накладено штраф на загальну суму 11866 гривень. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 665 “Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди заподіяної лісу” проведено розрахунок збитків на загальну суму 237157 гривень та пред’явлено ДП “Хустське ЛДГ” претензію для добровільного відшкодування.

В разі залишення претензії без відповіді Інспекцією буде передано справу до Господарського суду Закарпатської області щодо примусового стягнення зазначеної суми, - повідомляє Державна екологічна інспекція у Закарпатській області.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання