Новини

На "Єврокарі" розпочали виробництво нового SKODA SUPERB B8

На заводі «Єврокар» розпочато виробництво SKODA Superb нового покоління. Новий автомобіль було презентовано з перспективою «перезавантаження» економіки області.

Офіційну церемонію запуску виробництва моделі SKODA відвідали високоповажні гості, серед яких новий губернатор області, представники провідних іноземних підприємств Закарпаття ТОВ «Джебіл», «Ядзакі Україна» та «Гроклін-Карпати», очільник Закарпатської ТПП, керівництво ПрАТ «Єврокар» та керівництво регіону СНД SKODA Autoa.s.

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, який свого часу відкривав завод «Єврокар», зауважив: «Вже 10 років на Закарпатті не стартувало жодного подібного за потужністю інвестиційного проекту і це не є нормальним явищем. Наступного тижня запрошу всіх інвесторів, щоб обговорити, чому так склалося. Це поганий менеджмент з боку державної влади на місцях, економічні проблеми чи недоліки законодавства? А новому проекту SKODA бажаємо довгого життя і до цього ще й хороших закарпатськихдоріг!»

Генеральний директор ПрАТ «Єврокар» Ігор Царенко підкреслив: «Висококваліфікована команда «Єврокару» демонструє, що ми в Україні вміємо працювати на рівні найвищих європейських стандартів і випуск нового покоління моделі SKODASuperb є яскравим підтвердженням цього». І. Царенко запевнив, що новий Superb - це дійсно новий етап для автопрому. Зміни, реалізовані в новій моделі торкнулися не лише збільшення зовнішніх розмірів, які, до речі, є найбільшими у своєму класі (двигуни нового Superbстали на 30% економніші та на 20% потужніші – все завдяки новітнім технологіям, застосованим у цьому автомобілі.

Мирослав Крупа, керівник SKODA AUTO у регіоні СНД, відвідавши подію, відзначив: «Ми дуже пишаємося тим, що можемо співпрацювати з «Єврокаром» та запустити тут виробництво нашого найновішого автомобілю, який є новою епохою не лише для SKODA, а і для «Єврокару» та України загалом. У цій важкій ситуації для нас важливо усіляко підтримати партнерів, дякую українській стороні за співпрацю».

Олег Боярин, Голова Наглядової Ради ПрАТ «Єврокар» зазначив: «Протягом 15 років інвестуємо, розвиваємося, намагаємося виживати. Кожні кілька місяців на заводі з’являються нові продукти. Можливості підприємства – колосальні, як і країни, я вважаю. Головне для влади – створити умови для підприємництва, за яких реально буде не просто виживати, а нормально працювати. Нам треба наполягати на тому, щоб уряд від слів переходив до конкретних справ. Бо підприємства зберігають робочі місця, платять податки, не розкидаючись ненаповненими змістом словами. Ми дуже великі надії покладаємо на Геннадія Москаля. Він стояв біля витоків закарпатської економіки у часи, коли Закарпаття за темпами залучення інвесторів і розвитку промисловості випереджало навіть радянські часи. Сподіваємося, його почують у Києві і необхідні кроки будуть здійснені».

Руслав Іллічов, генеральний директор Федерації роботодавців України, звернув увагу на те, що торік Україна втратила мільйон робочих місць у промисловості. Тому сьогоднішня подія, за словами гостя, знакова. «Запускаємо не тільки нову модель авто, а і створюємо нові робочі місця, забезпечуємо людям гідну роботу. До слова, всього в Україні цього місяця відкрилися тільки 2 нові виробництва, з них одне – на закарпатському «Єврокарі», - каже фахівець.

Він також вручив пам’ятні відзнаки за заслуги створення і збереження робочих місць Ігорю Царенку та Володимиру Панову.

Відвідавши подію, Володимир Панов, член Наглядової ради ПрАТ «Єврокар» відзначив: «Цю машину довго чекали, про неї багато говорили і сьогодні вона виготовляється українським автопромом. Безумовно, це значне досягнення. Водночас замисліться: інвестор збудував 4 потужних цехи, забезпечив їх високотехнологічним обладнанням, навчив персонал працювати за світовими стандартами. Але сьогодні підприємство працює на 1% від можливих потужностей. Тільки коли «Єврокар» випускатиме 100 тисяч автомобілів на рік, це стане показником належної роботи української влади».

Володимир Панов, підсумовуючи зустріч, наголосив: «Сподіваємося, що відтепер почнеться етап нового економічного розвитку Закарпаття. Впевнений, наша область може стати лідером економічних перетворень в Україні. Віримо, що Геннадій Москаль, окрім боротьби з контрабандою, очолить й інший фронт – створить нову економіку Закарпаття».

«Ми створимо такий клімат в області, коли можна буде розвивати усі напрямки, крім контрабанди цигарок і наркотиків. В іншому держава не буде заважати, а навпаки допомагатиме», - пообіцяв голова ОДА Г. Москаль.

Новий ŠKODA Superb, виконаний у новому експресивному дизайні, демонструє емоційну силу бренда та втілює в собі елементи концепт-кару «VisionC» у серійному виконанні. Завдяки технології MQB концерну Volkswagen, модель стала більш елегантною та динамічною. 

Superb став новим проривом SKODAз точки зору технологій – це перша модель компанії, оснащена системою динамічного контролю ходової частини (DCC) та перемикачем режимів керування, (DrivingModeSelect).Окрім цього, автомобіль вперше обладнаний новою системою кондиціонування із трьохзонним клімат-контролем.

Набір систем безпеки та додаткових опцій став ще більш різноманітним. Система запобігання повторних зіткнень входить до стандартної комплектації. Завдяки новому паркувальному ассистенту (RearTrafficAlert), системі контролю дистанції під час паркування та камері заднього огляду, паркуватися та виїжджати з місця стоянки водію буде ще простіше. Також, для моделі доступні такі системи, як ассистент аварійної зупинки (EmergencyAssist), функція розпізнавання втоми водія, електронна система контролю тиску в шинах та безліч інших. Для п`ятих дверей з електроприводом стала доступною функція безконтактного відчинення.

Салон автомобілю став ще більш містким та комфортним. Третє покоління моделі пропонує еталонний простір для ніг та над головою пасажирів, а також найоб`ємкіше багажне відділення у сегменті. Разом з тим, це «найрозумніша» новинка SKODA: в салоні Superb пассажирам та водію пропонується 29 рішень «SimplyClever». Новий шедевр сучасних технологий SKODAвже доступний для замовлення у будь-якому автоцентрі дилерської мережі «Єврокар».

З відео презентацією нового Superb на заводі «Єврокар» можна ознайомитись за посиланням.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.