Новини

На Іршавщині прощатимуться із полеглим воїном Іваном Чорбою

Захисник Іван Чорба

У середу, 22 квітня, у селі Дубрівка, що на Іршавщині, в останню дорогу проведуть полеглого захисника, солдата Івана Чорбу. Воїн загинув під час виконання бойового завдання 31 серпня 2025 року на Донеччині. Понад пів року він вважався зниклим безвісти.


Як повідомили в Іршавській міській раді, об 11-й годині траурний кортеж вирушить з Іршавської міської лікарні до батьківського дому у селі Дубрівка (вул. Спортивна, 18)., де о 12:00 відбудеться заупокійна панахида. Опісля прощання продовжиться у храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Мешканців громади просять прийти вшанувати памʼять полеглого захисника та провести його в останню дорогу.

Іван Чорба народився у 1977 році. На передовій він був старшим бойовим медиком. 31 серпня 2025 року він загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Шахове Донецької області, віддавши життя за свободу і незалежність України.

Вічна памʼять і шана Герою.

Редакція
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.