На Іршавщині гратимуть у козацькі ігри

У селі Осій на базі центрального табору туристичного активу учнів України з 18 до 24 липня пройде III Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Передбачено, що участь в заході візьме 21 команда дітей із різних областей України.

Гра «Джура» проводяться за участі Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді у партнерстві з Міністерством оборони України, Міжнародною благодійною установою «Центр національного відродження» та з Радою отаманів Українського козацтва.

Захід відбудеться згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 04.07.2012 № 779 «Про проведення III Всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Із цього приводу учора, 16 липня, голова райдержадміністрації Віктор Феєр та його заступник Мирослава Кула провели робочу зустріч із  заступником директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Дмитром Омельченком, головою Всеукраїнської громадської організації Клубу «Джура» Анатолієм Гривою, директором центру туристського активу учнів  Іваном Матіком та ін.

На зустрічі обговорили організаційні питання. Керівництво району зацікавлене у проведенні даного дійства, тому активно допомагатиме організаторам з усіма питаннями, які потребують вирішення.

У рамках гри «Джура» проведуть різноманітні конкурси, вікторини та творчі завдання, - повідомили в Іршавській РДА. 

Довідка Zaholovok.com.ua:

Гра «Сокіл» («Джура») – це фізичне загартування, туристичні та шкільні походи, тренування з козацьких бойових мистецтв, володіння козацькою зброєю, знання устрою козацької держави, комплекс морально-етичних якостей: мужність, сміливість, справедливість, доброта, чесність,відповідальність, товариство, повага до старших, самоорганізованість та вміння прийняти рішення.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання