На Іршавщині дитина поскаржилася міліції на пияцтво батьків

14-річний мешканець с.Білки Іршавського району зателефонував до міліції «102», де попросив правоохоронців допомогти йому припинити постійне пияцтво батьків.

На місце виклику відразу виїхала слідчо-оперативна група таоперуповноважена відділу кримінальної міліції у справах дітей Іршавського райвідділу міліції Яна Горзов.

Хлопчина розповів правоохоронцям, що протягом останнього часу його батьки постійно зловживають спиртними напоями, вчиняють між собою сварки. Мати їсти не готує, у будинку не прибирає і взагалі ніяких робіт по господарству його батьки не роблять.

Правоохоронцями відразу була проведена профілактична бесіда із батьками та притягнуто до адміністративної відповідальності - вітчима за ст.173 зн.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( Вчинення насильства у сім»ї), а матір - за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, які їх замінюють,обов’язків щодо виховання дітей).

Сім’ю правоохоронці взяли на контроль і періодично будуть навідуватись із перевіркою, – повідомляє УМВС України у Закарпатській області.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання