На Іршавщині 99 виборців змінювали адресу для голосування

Як розповів у коментарі кореспонденту Ужгородського прес-клубу головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іршавської РДА Михайло Ціцак, перед виборами Президента України у них спостерігався певний ажіотаж -щодня приходили люди.

За його інформацією, 99 мешканців Іршавщини звернулися із заявою про тимчасову зміну місця голосування (переважно в межах району). Але є й цікаві факти. Один студент із Іршави "попросився" голосувати у польський Краків,де навчається. Натомість черниця, у якої виборча адреса зазначена в італійському Римі, сьогодні голосує у Дубрівській дільничній комісії.  У відділ Держреєстру чимало приходило й таких, котрі не знайшли себе у списках (за кілька днів до виборів). Мова про тих, що виїжджали за кордон і там ставали на консульський облік (щоб ви розуміли, що це те саме, що в Україні реєстрація). Зверталися й дівчата, які після заміжжя змінили прізвище. А ще іршавці, яким на їхню адресу приходили запрошення на людей, які там... вже не проживають.

Сьогодні, 31 березня (станом на 14.00) було всього три звернення,каже пан Ціцак. На час нашого перебування там приходила мешканка вул.Набережна, яка не знайшла себе у списку. За порадою пішла на іншу дільницю шукати себе за адресою, де колись мешкала. Чи проголосувала -невідомо. І прикрий факт - не зміг проголосувати сьогоднішній іменинник, якому у день виборів виповнилося 18 років. Хлопець просто не знайшов себе у списку. Після прийшов у відділ Держреєстру, де внесли дані.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання