На Форумі «Поляна – ЕКО 2018» вирішували, як жити довше і якісніше

На Форумі «Поляна – ЕКО 2018» вирішували, як жити довше і якісніше

29 листопада у с. Поляна відбувся Екологічний форум, який проводиться на Закарпатті третій рік поспіль. Цього разу  у рамках Форуму регіональних ініціатив «Поляна – ЕКО 2018», присвяченому 100-річчю з дня народження президента Національної Академії наук України Бориса Патона, проходила Міжнародна науково-практична конференція  «Система громадського здоров‘я: теорія, методологія, технології, соціальна практика та управління».

 

    У заходах взяли участь представники Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради, Полянської ОТГ, Генконсульств Угорщина та Словаччини, науковці УжНУ, експерти із Словаччини, Німеччини, Нідерландів та інші. У рамках Форуму було підписано Меморандум про партнерство та взаємодію  в рамках проекту «Екологія здоров’я» між Асоціацією місцевого самоврядування Закарпаття та Національною мережею громадського здоров‘я України.

    Іван Дрогобецький, голова Полянської ОТГ, зазначив, що Регіональна асоціація органів місцевого самоврядування «Закарпаття – за чисте довкілля» була створена не так давно, але організації вдалося заявити про себе не тільки в Україні, але й закордоном. «Один із здобутків – це включення програми, яку запропонувала наша Асоціація до Програми регіонального розвитку Кабміну. На сьогодні жодна асоціація не потрапила у цю державну програму, - каже Іван Дрогобецький. – У наших програмах ми орієнтуємося на людей. Наше завдання - людина на першому місці, потім держава, а потім сама влада. Влада для того і є, щоб працювати для людей. Ми не зробимо революції, але вважаю, що перші кроки треба комусь здійснити. Ми живемо у ситуативній державі, де всі думають, як прожити до вечора: відсутнє планування, стратегія розвитку. Зможемо догнати Європу тільки завдяки стратегічному баченню, новітнім технологіям».

   Володимир Суран, виконавчий директор Регіональної асоціації органів місцевого самоврядування «Закарпаття – за чисте довкілля» також додав: цього року після міжвідомчої наради у Міністерстві регіонального створена група по програмі збереження екосистеми річки тиса на прикордонній території Румунії, Словаччини, Угорщини і України. «Згодом аналогічна група була створена на рівні Закарпатської ОДА, сесія облради звернулася до Кабміну з листом підтримки нашої програми», - зауважив Володимир Суран і додав, що до Сторожниці, де розроблено сучасний проект очисних споруд стічних вод, приєднаються у найближчі місяці 8 інноваційних проектів.  Він також нагадав, що цьогорічний захід присвячено 100-річчю з дня народження Президента НАН України Бориса Патона. Славетний науковець надіслав учасникам Форуму особисте привітання.

  Здоров’я громади- це питання, яке має глобальні масштаби. На цьому акцентувавЮрій Сенюк, керівник Національної мережі громадського здоров’я України. Бідні країни виживають за рахунок експлуатації екології, але її відновленням ніхто не переймається. А   для здоров’я екологія має вирішальне значення. «Маємо з’єднати ці два напрямки в один стильний рух, який мав би на меті рух економіки здоров’я», - додав Юрій Сенюк.

   «Під час глобальних змін, які відбуваються у світі, нам треба знайти свій прорив,-- вважаєВолодимир Панов, голова обласного об'єднання організацій роботодавців „Закарпаття”. -- Прорив - це наукові розробки, помножені на потужну політичну волю. Якщо ми науку поставимо на службу громаді, обов’язково знайдемо вихід. Якщо не помітимо, будемо вирішувати тільки нагальні проблеми і не думатимемо про майбутнє,  станемо відсталою країною, чого нам зовсім не хочеться».

   В Ужгороді з наступного року розпочинається чимало міжнародних проектів, головна тема яких—покращення якості життя і здоров’я громади. Про це детальніше розповівОлександр Білак, заступник міського голови Ужгорода. «Пріоритетом має бути здоров’я  та життя людей. Ми звернули уваги на те, які додаткові фінансові ресурси можна залучати, і покращити не лише екологічну ситуацію, але й сприяти розвитку охорони здоров’я, - каже Олександр Білак. -- Поліпшити якісне медичне обслуговування для наших мешканців. У рамках транскордонного співробітництва ми підписали грантову угоду і почали реалізацію проекту з нашими побратимами у Кросно «Покращення системи шляхом створення єдиної інформаційної медичної системи». Планується переобладнання медичних кабінетів, проведення проглядів і медичних аналізів понад 14 тис. дошкільнят та школярів упродовж 2019-2020 років. У сфері екології найвагомішим досягненням є спільний проект з Басейновим управлінням річки Тиса і словацькими партнерами, який спрямований на протидію і попередження надзвичайних ситуацій. Зокрема, йдеться вивчення впливу підняття рівня води на територію Ужгорода і створення безпекових заходів».  

  Учасники серед іншого обговорили такі теми як «Система громадського здоров‘я як інноваційний фундамент сталого інклюзивного розвитку територіальної громади», «Університети наук про життя: досвід та сучасні виклики», «Мрії вченого про безсмертя та концепція живого» , «Екологічні та соціальні технології громадського здоров‘я», словацькі колеги поділилися досвідом організації системи публічного здоров’я, а німецькі науковці виступили з цікавою доповіддю  «Керовані свідомістю квантові технології зцілення». Під час виступу на одній із панелей ФорумуРоберт Горват, народний депутат, зауважив:. «Питання громадського здоров’я, безперечно, нагальне та потребує уваги. Особливо в умовах екологічних проблем, які нині доводиться вирішувати Закарпаттю та Україні загалом. Адже без безпечного довкілля не може бути мови про ефективну систему громадського здоров’я. У той же час, Верховна Рада ратифікувала Угоду про фінансування Дунайської транснаціональної програми, а також прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо транскордонного співробітництва», які відкривають нові можливості для втілення Проекту збереження екосистеми Тиси у життя».

  У рамках заходу  учасники форуму розглянули  проблемні питання та кращі практики формування та реалізації програм щодо поводження з відходами на місцевому та регіональному рівнях, у територіальних громадах, ознайомились з сучасними розробками українських науковців щодо екологічно безпечного перероблення та утилізації відходів.

   У результаті дискусій було визначено, що для забезпечення збалансованого поводження з відходами, ефективного управління цією галуззю, підвищення рівня обізнаності та мотивації громадян, збільшення відсотка перероблених відходів та повторно використаної сировини, гармонізації українського та європейського законодавств необхідно:

Верховній Раді України розглянути проекти та ухвалити ряд законів, зокрема Закон України «Про відходи»; «Про державну політику у сфері поводження із мийними засобами», «Про внесення змін до деяких законів України щодо поводження з небезпечними відходами», розробити та ухвалити законопроекти щодо посилення адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення законодавства у сфері поводження  з відходами; тощо. Кабінету Міністрів України необхідно створити Державне агентство поводження з відходами та передати йому повноваження Міністерства екології та природних ресурсів України та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у цій сфері; розробити та впровадити фінансові механізми покриття за рахунок тарифів на захоронення відходів всіх витрат на будівництво, експлуатацію, закриття, рекультивацію полігонів, їх обслуговування після закриття і проведення моніторингу; запровадити економічні механізми зі встановленням відповідальності виробників та імпортерів упаковки та товарів в упаковці за збирання, вивезення, переробку, утилізацію та безпечне захоронення небезпечних відходів; тощо. Закарпатській обласній державній адміністрації --  включити програму «Збереження екосистеми долини річки Тиса на прикордонній території Румунії, Угорщини, Словаччини та України» до списку пріоритетних обласних програм.

 

 

 

 

 

Loading...
Зображення користувача MildredErawn.

игры онлайн взрослые квест

игры онлайн играть бесплатно для взрослых ру
русские игры для взрослых играть онлайн
игры взрослых девушек онлайн
онлайн игры для взрослых на русском
игры для взрослых играть онлайн бесплатно русские
онлайн флеш игры для взрослых играть бесплатно
играть онлайн взрослые игры 18
взрослые игры сериал онлайн
игры для взрослых 18 онлайн бесплатно
порно игры для взрослых онлайн бесплатно
сериал взрослые игры смотреть онлайн
эротические игры для взрослых онлайн
игры онлайн для взрослых девушек бесплатно
игры онлайн бесплатно взрослый секс
игры онлайн взрослые на русском языке
онлайн игры гонки взрослых
онлайн игры для взрослых парней
онлайн игра для взрослых парней и девушек
лучшие игры для взрослых онлайн бесплатно
игры для взрослых 18 играть онлайн бесплатно
игры для взрослых девочек онлайн
игры онлайн взрослые квест
взрослые игры 2018 смотреть онлайн бесплатно
взрослые онлайн игры для памяти

Зображення користувача DavidPlove.

https://u.to/EIIzFA Sani Sticks - палочки от засора слива
Уникальное изобретение для избавления от засоров и неприятного запаха водопроводных труб.
Палочка представляет собой концентрированную смесь ферментов, которая легко расщепляет и перерабатывает скопления жира и органические отложения.
Одной упаковки таких палочек хватит на целый год!

Зображення користувача MatthewBlext.

Проститутки у метро Купчино http://30days.studyofyoga.org/index.php?option=com_k2&view=itemlist&task...

Зображення користувача Eddiewense.

http://ignite400.org/shopping/toys_and_games?s=A&p=1
http://wonderbrains.com/lma/directory/Childrens_Toys/Childrens_Toys.html
http://alistdirectory.com/index.php?q=free&hl=en
https://motorists.org/forums/feed/
https://similarto.us/buildabear.com/

Зображення користувача BrianJek.

A methodological weakness in the use of neuroleptic antagonism as a sole criterion for DAergic mediation of drug-induced behavioural effects. https://muscimol.xyz/8072685

Зображення користувача SibSoivy.

Доброго времени суток!

Испытанный способ стать богатым, гарантия!
Забудьте о кредитах, финансовой недостаточности и неуверенности в завтрашнем дне. Возьмите бразды правления в свои руки. Станьте хозяином своей жизни. Не нужно много времени, опыта и стартового капитала. Мы поделимся с вами гарантированным способом заработка в интернете. Спешите войти в ряды успешных людей!
Купить курс по заработку в интернете.>>> Пошаговый план действий тут <<<.

Зображення користувача WilliamduP.

ванные комнаты из панелей мебель детские комнаты Для раковин мебель для ванной комнаты пенза Биде напольное Hatria Dolcevita одно отверстие японский дизайн ванной комнаты Душевая кабина Niagara Lux 7712GR золото венге дизайн ванной комнаты мерлин мебель для ванной Рукомойник Catalano Velis 42 Смеситель Iddis Edifice ED5WBSGi05 для кухонной мойки мебель для ванны орша мебель для ванной lavaco аквакомфорт мебель для ванн Люк настенный Revizor Алюклик 20x40

ванные комнат шторы http://santehnikahome.ru/belaya-vannaya-komnata-plitka/15607-2018-08-13.php Смеситель SMARTsant Бэйс SM060006AA для раковины http://santehnikakite.ru/essentuki-mebel-dlya-vannoy/19767-2019-03-06.php декор ванных комнат 6 http://santehnikafan.ru/polotentsesushitel-vodyanoy-aquanerzh-volna-100h... Смеситель Grohe Eurodisc Cosmopolitan 19549LS2 для душа http://santehnikacake.ru/vannie-komnati-malie/8311-2017-10-01.php Смеситель Grohe BauEdge 23328000 для раковины http://santehnikafan.ru/polotentsesushitel-vodyanoy-aquanerzh-volna-100h...

Душевая кабина Weltwasser WW1000 Maine S 120x90 R Панель фронтальная TEA 180 черная 205670 смесители ванной душем изливом душевой поддон угловой 80 80 встраиваемый душевой смеситель ванна мебель екатеринбург lm8564c рукоятка локтевая для смесителей серии проджект roco мебель ванн Душевая панель Kanggu ML7005 германия ванные комнаты

армстронг для ванных комнат http://santehnikahome.ru/vannaya-komnata-primeri-plitki/12689-2018-04-15... фиолетовая ванная комната ванна http://santehnikamother.ru/mebel-dlya-komnati-devushki/14570-2018-08-18.php Светильник Акватон 1AX006SVXX000 http://santehnikameal.ru/moyka-kuhonnaya-reginox-r18-4035-lux-okg-stal/1... Душевой уголок Vegas Glass AFP-Fis 0080 07 10 R профиль матовый хром, стекло сатин http://santehnikachin.ru/kovriki-u-vannuyu-komnatu/13443-2018-06-08.php 13620180 скрытая часть смесителя для душа http://santehnikahome.ru/vannaya-komnata-beliy-dizayn/8532-2017-10-07.php

мебель ванной pelipal Монтажный комплект для ванны SANTEK Монако 1WH112423 ванные комнаты 4кв м Смеситель Rossinka F F40-11 для раковины Поддон для душа Good Door Селфи L 120x80

Зображення користувача MarvinJAK.

как выбрать актив в бинарных опционах основные комбинации японских свечей для бинарных опционов видео очень простая стратегия для бинарных опционов торговля по графическим моделям форекс кому выгодны криптовалюта стратегии прибыльной торговли на форекс торговля бензин на бирже можно ли верить бинарным опционам bun криптовалюта стратегии торговли форекс это чаты телеграмм о криптовалюте топ 10 криптовалют 2019 август индикатор ганна для бинарных опционов черный список брокеров бинарные опционы закон запрет криптовалюты

стратегия снайпер для бинарных опционов новости о криптовалюте 2019 отличия торговли на форексе и акциях торговля ночью бинарными опционами форекс торговля на часовых графиках zcash криптовалюта эксперты торговля на бирже видеоурок mt4 криптовалюты как я ставлю в бинарных опционах корищенко криптовалюта

торговля на рынке форекс обучение alefmarket международный брокер бинарных опционов отзывы ppc криптовалюта прогноз анализ рынка криптовалют на сегодня сбербанк торговля на бирже валютой криптовалюты падают bitmark криптовалюта алексей моисеев криптовалюты бинарных опционов индекса силы бинарные опционы регистрация россия

программа для торговли бинарными опционами платные стратегии на бинарных опционах торговля на сахар биржа эфир криптовалюта сайт курс криптовалют онлайн xmr как читать графики на бирже криптовалют лучшие курсы криптовалют бинарный опцион блог самые прибыльные стратегии для бинарных опционов 2019 как зарабатывать по тренду на бинарных опционах

методики бинарных опционов криптовалюты эфира нимб нимы криптовалюта бинарные опционы с ставкой от 1 рубля график цен криптовалюты

Зображення користувача Charlesabaro.

Enter promotional code: GHP818 to get super 50% discount iherb.com

Зображення користувача Ericklom.

Привет, ты попал на сайт с лучшим бесплатным секс https://porno-onlain.org/video/hardcore видео. Это сайт где ты сможешь в режиме онлайн воззриться порно видео клипы в отличном качестве, которые мы вельми тщательно отбирали и сортировали ради тебя. У нас есть самое лучшее и забористое русское порно, которое снято в студии с профессиональными русскими порно актрисами а также любительское и домашнее секс видео это красивая порнуха, которое было снято в домашних условиях и нечаянно попало в интернет. Секс портал дарит возможность заглядеться порнушку на высокой скорости без скачивания, смотри для мобильном либо ноутбуке - наравне пожелаешь, суть для тебе уже исполнилось 18 лет, а ежели ты младше, то сейчас покинь сей сайт и иди учить уроки, а то мама с папой наругают. Здесь вы можете найти интересные порно ролики различной тематики: через инцеста перед изнасилования, через межрасового порно со зрелыми женщинами перед восемнадцатилетних девушек. Большинство видео в превосходном качестве и постоянно доступно абсолютно безмездно без регистрации и смс. Делитесь сайтом с друзьями, заходите сами - мы завсегда рады видеть вас опять, и наша HD порнуха онлайн тоже. Впору, предполагать сообразно секрету, скачать порно видео для нашем сайте позволительно также бесплатно. Единственно чтобы 18+
Наравне лихо и без лишних усилий находить необходимое видео порнуха? Ответ для этот задача волнует каждого который интересует порнуха, который не привык обходиться просто чем-то хорошим, а привык предпочитать лучшее из лучшего. У нас грызть эхо для этот проблема: на нашем сайте вы найдете самые популярные категории порно видео. Русский секс молодых, русские групповухи и другие категории – безвыездно для вас и абсолютно бескорыстно! Довольно исполнять всего единственный клик по картинке, затем чего выбрать понравившееся видео из этой категории. У нас вы найдете порево для всякий стиль, и вам не придется расточать свои нервы для ненужные действия – всё просто наподобие дважды два. ТОПовое русское порно видео уже ждет вас!
Страсть сына к матери зарождается еще в самом начале жизни, однако если она переходит всегда мыслимые границы, начинается жаркое порево, от которого сносит крышу. Посетив данную категорию, вы сможете насладиться возбуждающими видео, в которых русская мамаша и сынок предаются страсти в разных позициях, кончая через наслаждения. Вам нравятся более опытные дамочки и их русские большие сиськи? Кто-то скажет, который их пора прошло, только это не так. Напротив, секс с такими кралями приносит парням апогей удовольствия, а ради девственников является отличным источником опыта. Смотрите качественные видео со зрелыми развратницами онлайн у нас. Это порнуха бесплатно! Поверьте, зрелые русские женщины отроду не выйдут из моды. Когда молоденькие сексуальные тела начинают агитировать мужчину, у последнего не остается шанса для спасение.
Когда вся мужская статья семьи уходит для работу иначе учебу, заводные и грудастые мамочки не позволяют себе отдыха. Они звонят любовникам, и те приезжают со своими длинными агрегатами, воеже прокатить горячие тела для богатырях и обкончать мамкины сладенькие ротики. Священник ебет дочь, в то время наподобие дитя ебет мать. Для некоторых людей эта ситуация кажется абсурдной, только это не мешает инцесту населять ведущие позиции в рейтингах популярного порно видео.
Единственно самые откровенные и естественные эмоции! Парни и девушки любят секс и снимают свое порево для камеру. Получается простой великолепно и нереально возбуждающе. Если вы привыкли воззриться порнуху только в высоком качестве, здесь вы найдете наподобие однажды такие ролики. Уделите себе капелька внимания и нравиться отдохните изза просмотром самого откровенного порно в мире.

Зображення користувача Gilbertthona.

Вы можете выбрать и купить Компьютеры по эксклюзивно низким ценам!
Получи скидку 50EUR! Сохрани запиши код FW8I1JY для своего заказа на computeruniverse.ru

Зображення користувача FelixImmit.

Сиречь пропасть мы наслышаны о русском амаретто из самогона в домашних условиях рецепты, в каком-то роде это является даже символом нашего народа, как медведь и балалайка. К слову определенный напиток был популярен не единственно на Руси, на Украине его называли Горилка, в США его называли Муншайн, в Венгрии – Полинка. Только нам понятно приятнее речь Самогон, которое навевает чем –то родным, домашним, с деревеньки, налитый в стакан и в прикуску с соленым салом и солеными огурчиками ммм. На юге Росси его называют Чача, хоть изначально это был, конкретно, виноградный самогон, теперь же, этим названием называют любой семейный огненный питье, беспричинно что приготовить самогон в домашних условиях должен мочь каждый вздыхатель!
Многие ныне готовят его дома, ведь это интересно, полезно, верно и просто занимательно. Чувство от того, который ты выдержал брагу столько времени, и вот немедленно наступит «момент истины», родится чудо из собранного для скорую руку дестилятора – непередаваемо. А якобы нравиться радовать друзей самодельной огненной водой, смешивая ее с различными основами и превращая в настойки и напитки, наливки и прочие радости из домашнего спирта.
Обычно на образование одного литра 50% домашнего «Сэма» уходит луна, пару килограмм сахара, вода и терпение. С первого раза может не получиться, только в дальнейшем Вы наберетесь необходимого опыта и сможете орудовать шикарные произведения алкогольного искусства у себя для кухне, а мы Вам в этом поможем, на нашем сайте собраны лучшие рецепты и советы чтобы Вас.
Следовательно приступим в самом начале советую позаботиться о чистоте, кастрюли, бродильная емкость, бутылки ради розлива в последующем и что самое главное самогонный инструмент должны надевать в чистоте чтобы производства по-настоящему качественного продукта. Многие новички в этом вопросе не уделяет должного внимания чистоте и поэтому впоследствии жалуются для чужой пахучесть и привкус своего продукта. Так признаться такое вероятно быть нечистой таре в продукт может попасть сторонние бактерии которые вызывают побочные действия таскать.
Брага это дюже активное вещество при попадании в которую сторонние бактерий вырабатывается совсем не те вещества которые должны вырабатываться следовательно и возникает сторонний вонь и привкус, не повторяйте эти ошибки и у Вас получится по-настоящему качественный продукт.

Зображення користувача Jamesreurn.

Ремонт объективов Tamron и Tokina: сервисный центр http://oel.tomsk.ru/remont-obektivov-tamron-i-tokina-servisnyj-centr/

Зображення користувача Blakenoize.

Wholesale of natural caviar from Russia. Sale from 7 kg. https://vipcaviar.com/

Зображення користувача Robertosah.

revyline rl 300 https://irrigator.ru/irrigator-revyline-rl-300.html

Зображення користувача Keithdiuts.

Become known make representing Mode Week! Our instal brings the latest trends on the runway, and we have planned navigate to this website top coverage from the front rows of Brand-new York Taste Week, London Make Week, Milan The latest thing Week and Paris Fashion Week. Our editors remaining the best 2018 fashion trends and must-have accessories. Understand photos of top models backstage, as well as street-style shots from outside the tents. Believe in our tutorials to recreate the most Trend Week curls and makeup trends. Supplementary: Don't schoolgirl all the fusing dresses and conjugal gowns from the runways.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання