Новини

На фестивалі «Угочанська лоза» виноробам дарували газонокосарки

Учора, 6 травня, завершився традиційний щорічний ІХ фестиваль виноградарів - виноробів «Угочанська лоза».

Урочиста театралізована хода центральними вулицями древнього міста пройшла до парку Перені, де і відбулося основне дійство. Захід включав у себе виступ колективу заслуженого академічного Закарпатського народного хору, концертну програму в амфітеатрі парку Перені, виставкові «сільські двори», виставку-продаж виноробної продукції, творів народних умільців, конкурси, розваги.

Кращі виноградарі Виноградівщини, які виставили своє вино для оцінки дегустаційної комісії, відзначені грамотами фестивалю та цінними подарунками. Цього року, як і в попередні роки, проводився конкурс на кращий «сільський двір». Отож, перше місце отримав двір Неветленфолівської сільської ради, друге – Сасівської, третє – Чепівської. У якості подарунка їм вручили грошові винагороди. Виробникам найсмачнішого вина вручали  газонокосарки та іншу техніку.

Усі, хто завітав на фестиваль, мали змогу ознайомитись із побутом та культурою місцевого населення, скуштувати національні страви та відчути гостинну атмосферу Виноградівського фестивалю.

Свято відвідали перший заступник голови Закарпатської ОДА, депутат обласної ради Іван Бушко, голова облради Іван Балога, керівники ряду міст і районів Закарпаття, сусідніх областей, делегації міста Егера (Угорщина), Словаччини, Румунії, Польщі, керівники консульських установ Угорщини в Берегові та Ужгороді, Словаччини в Ужгороді, - повідомили у Виноградівській РДА.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.