Новини

На Драгобраті відкрили пункт реєстрації та допомоги туристам

На пунті чергуватимуть надзвичайники для надання оперативної допомоги мандрівникам

На полонині Драгобрат у Рахівському районі запрацював сучасний пункт реєстрації та допомоги туристам. Тут мандрівники зможуть попередити фахівців ДСНС про свій похід, отримати консультацію, а також розраховувати на швидкий порятунок – адже рятувальникам не доведеться витрачати час на дорогу до гірськолижного курорту. Про це в середу, 24 січня, повідомили у пресслужбі ДСНС Закарпаття. 


Як зазначили у відомстві, відтепер на пункті порятунку на регулярній основі чергуватимуть представники чотирьох відділень Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи. Для їхніх потреб ДСНС передала гусеничний всюдихід та два квадроцикли, що полегшать пересування засніженими гірськими схилами задля якомога оперативнішого порятунку заблукалих туристів.

Нагадаємо, ми раніше писали про карту з точками порятунку для туристів на Закарпатті. Її можна переглянути за посиланням:http://surl.li/ovgzb

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.