На Драгобраті туристку з Києва переїхав ратрак

Вчора ввечері, 23 грудня, на Драгобраті дівчину-туристку з Києва переїхав ратрак. Про це редакції Zaholovok.com.ua повідомив очевидець події Володимир Терещенко, киянин.

За словами Володимира Терещенка, подія сталася близько 17.00 вчора, 23 грудня. «Ми  були на Драгобраті відпочивали, каталися на сноубордах. Це сталося на другий день нашого відпочинку. Дівчину переїхав ратрак, зараз вона у дуже важкому стані. Ратрак здавав назад і не помітив її. За кермом, здається, був власник одного з готелів».

Дівчину забрали в лікарню в Рахів, зараз потерпіла перебуває в Тячеві у важкому стані. Туристи викликали поліцію але, за їх словами, справу можуть спустити на гальмах «Приїхала поліці, відібрали свідчення у винуватця, потім у дівчини у лікарні (вона при свідомості), ми все розповіли, але майже доба пройшла, ще не зареєстровано справу», – зазначив Володимир Терещенко.

 Zaholovok.com.ua звернулася за коментарем до поліції з приводу цієї ситуації.  У Рахівському райвіділі наразі зазначили, що розпочато кримінальне провадження, ведуться слідчі дії.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання