На Драгобраті створили громадську організацію, яка працюватиме над розвитком курорту

На Драгобраті створили громадську організацію, яка працюватиме над розвитком курорту

Підприємці, власники та представники туристичних об’єктів, які працюють на гірськолижному курорті Драгобрат, створили об’єднання задля розвитку курорту, спільного й ефективного вирішення проблемних питань, а також для руху в еко-напрямку.

Нова громадська організація – «Спілка підприємців курорту Драгобрат» – має на меті не тільки вирішення господарських  проблем, а й популяризацію відпочинку на Драгобраті та Свидовці. Серед основних завдань – рухатись в напрямку екологічності та дружнього співжиття з природою.

Головою новоствореної Спілки став Юрій Сікун, власник готелю «Пік». До організації уже увійшли 34 власники та представники туристичних об’єктів, що працюють на Драгобраті, Спілка відкрита для нових членів організації та запрошує підприємців приєднуватись для спільної роботи.

Нагадаємо, зараз на Драгобраті триває передсвятковий марафон #ВогніЯлинокДрагобрату. Готелі, які вже готові приймати туристів, по черзі запалюють святкові вогники на ялинках та влаштовують частування для перших у цьому сезоні туристів.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання