На День Перемоги над нацизмом у Європі в Ужгороді буде "солдатська каша"

Нагадуємо про заходи, які відбудуться 8 та 9 травня в Ужгороді з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення та 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

8 травня – День пам’яті і примирення

О 12.00   у фойє обласної ради (пл. Народна, 4) –  відбудеться урочиста зустріч керівництва області з ветеранами війни, учасниками українського визвольного руху, нинішніми захисниками Вітчизни. До участі в заході запрошено керівників дипломатичних установ області.

О 20.30 на пл. Театральній – концерт, присвячений Дню пам’яті та 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. В програмі концерту - «Український реквієм» закарпатського композитора Василя Гайдука у виконанні Заслуженого Закарпатського народного хору та симфонічного оркестру обласної філармонії.

О 23.00 на пл. Театральній – „ Всеукраїнська хвилина пам’яті” (в цей час у 1945 році Актом про беззастережну капітуляцію нацистської Німеччини було проголошено припинення вогню).
Одразу після цього о 23.01 на пл.Театральній – „Перша хвилина миру”. Відбудеться запуск у небо ліхтариків – символів миру.
 
9 травня – День Перемоги над нацизмом у Європі

О 10.00 відбудеться покладання квітів до пам’ятника “Україна – визволителям” на українсько-словацькому кордоні.

О 10.25 – покладання квітів до пам'ятника „Добровольцям Закарпаття – учасникам другої світової війни” на пл. Кирила та Мефодія.

О 10.20 – формування колони на пл. Поштовій для маршу Пам’яті на Пагорб Слави.

Об 11.00 відбудеться мітинг-реквієм та покладання вінків на Пагорбі Слави.

О 12.00 – «солдатська каша» та зустріч ветеранів з головою облдержадміністрації, головою облради та Ужгородським міським головою у дворі Жупанату.

Символ  відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги — червоний мак, - пише прес-служба Закарпатської ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання