Новини

На День Хуста для дітей спекли 150-кілограмовий торт

У неділю, 20 травня, Хуст відзначав свій 922-й день народження. Цьогорічне святкування тривало впродовж 7 днів. Більшість із культурно-мистецьких заходів відбудуться у неділю, 20 травня, на центральні площі Хуста.

Під час святкування працювала виставка картин «Хуст очима митців». Тут місто можна було побачити у всій красі та в різних кольорах. Загалом на виставці експонували 30 полотен, які Хусту подарували художники з 15- ти країн світу, що брали участь у пленерах протягом п’яти років.

У неділю діти дня із задоволенням розважалися на різноманітних атракціонах, а також брали участь у спортивних змаганнях з велоспорту та бігу на роликових ковзанах. Спортивні заходи були розраховані і для дорослих, наприклад, біля Монументу слави вдень проходили змагання з армреслінгу, а у Будинку культури визначали кращих шахісти і шашкісти.

Загалом за цей день у Хусті відбулося чимало цікавих подій. О 14.00 на сцені стартувала концертна програма, в якій взяли участь місцеві творчі колективи. Продовжилося святкування відзначенням місцевих школярів – призерів Всеукраїнських олімпіад. А о 17.00 на центральній сцені розпочалася офіційна частина святкування. З вітальним словом до хустян звернувся мер міста Володимир Кащук та голова Закарпатської обласної ради Іван Балога. Зокрема, Володимир Кащук зауважив, що цьогоріч День міста Хуст проводиться вперше за останні 10 років, а дата ця обрана тому, що саме в ці дні 14 років тому Хуст став містом обласного підпорядкування. Зі сцени мер Хуста також пообіцяв, що вже незабаром розпочне капітальний ремонт майдану Незалежності, на якому проходить свято.

Найменшим гостям свята подарували величезний торт вагою 150 кг. Його протягом кількох годин складали з 27 частин, прикрашали гербом Хуста і їстівними фотографіями, а дорослих безкоштовно пригощали 400-кілограмовим бичком, якого ще з суботи і протягом усього дня смажили на зеленій зоні біля майдану Незалежності.

Пізніше гостей свята розважали зі сцени зірки українського шоу-бізнесу – гурт «Время и Стекло», Наталя Валевська, Наталя Бучинська та інші. А закінчилось гучне святкування Дня Хуста молодіжною дискотекою на центральній площі та грандіозним феєрверком.

Тетяна Літераті

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.