На чай до губернатора: діти з Донеччини відвідали головну будівлю області. ФОТО

На чай до губернатора: діти з Донеччини відвідали головну будівлю області. ФОТО

Тридцять дітей з Донецької області, які відпочивають на Закарпатті в рамках проекту «Схід і Захід разом», відвідали Ужгород, головне управління поліції та ОДА.

26 квітня, юні жителі Донецької області, які відпочивають у філії Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Арніка» в Нижніх Воротах, побували в обласному центрі Закарпаття. Діти приїхали в нашу область п’ять днів тому і вже встигли об’їздити наймальовничіші місця Воловеччини та Міжгірщини, тепер же відвідали Ужгород. З самого ранку програма донеччан була насиченою, вони побачили замок та Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Легоцького, одну із визіток міста – Ужгородський греко-католицький кафедральний собор, Закарпатську філармонію. Проте найголовнішими красотами обласного центру Закарпаття діти визнали річку Уж та алеї сакур.

Крім туристичних цікавинок, на дітей очікували і офіційні заходи. У приміщенні Закарпатської ОДА юні гості зі Сходу познайомилися з її головою Геннадієм Москалем, головним поліцейським Закарпаття Романом Стефанишиним та головою обласної ради Михайлом Рівісом. Діти поспілкувалися з посадовцями, обмінялися подарунками.

Після урочистостей дітей на екскурсію в Головне управління Національної поліції в Закарпатті запросив очільник обласної поліції, полковник Роман Стефанишин. Для них виступив духовий оркестр ГУНП. Великий інтерес викликав і музей поліції. Найбільше присутнім сподобався мотоцикл, на якому закарпатські дільничні виїжджали на затримання злочинців, та кашкети правоохоронців.

Насамкінець діти поспілкувалися з Романом Стефанишиним у його службовому кабінеті. Правоохоронець запросив донеччан на футбольний матч, який відбудеться в суботу, 29 квітня. В Ужгород приїде команда ГУНП в Донецькій області з оркестром та очільником тамтешньої поліції.

Нагадаємо, що діти із зони проведення Антитерористичної операції приїхали на Закарпаття в рамках проекту «Схід і Захід разом». Це вже другий з 2015 року візит молоді з Донеччини, який покликаний показати, що українці в різних куточках нашої країни – єдині. Таку практику початкувано головою Нацполіції Сергієм Князєвим та його заступником В’ячеславом Аброськіним.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання