На будівництво дитсадка у Великих Лучках не вистачає коштів

У ході роботи другого пленарного засідання другої сесії облради закарпатські обранці підняли питання про виділення коштів з обласного бюджету 2016 року для будівництва дошкільного навчального закладу на 95 місць на території Великолучківської сільської ради Мукачівського району.
А також включення зазначеного об’єкту до переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році в Закарпатській області.

Вирішення даного питання є дуже важливим для територіальної громади села, бо дозволить підвищити рівень охоплення дітей дошкільною освітою та знизити рівень соціальної напруги.

На сьогодні Мукачівською РДА виготовлено проектно-кошторисну документацію та отримано позитивний експертний звіт філії «Укрдержбудекспертиза» у Закарпатській області. Наразі по цьому проекту проведено перерахунок кошторисної документації у сумі близько 15 млн грн. Зазначений проект зареєстрований на сайті Мінрегіонбуду для участі у конкурсному відборі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Відтак депутатський запит направлено на адресу ОДА для вирішення, - пише прес-служба Закарпатської облради . 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання