Новини

На Берегівщині завершують будівництво велодоріжки до контрольно-пропускних пунктів

На Закарпатті завершують будівництво велосипедної доріжки, яка з’єднає два села на Берегівщині. Інфраструктурний об’єкт став можливим  завдяки проєкту «MOBI» - «Сучасна прикордонна інфраструктура - успішний Карпатський регіон» Проект  виконується за фінансової підтримки Програми ENI СВС Угорщина-Словаччина-Румунія- Україна 2014-2020.

Як розповіла Наталія Носа, керівниця Міжнародної асоціації інституцій регіонального розвитку, велосипедна доріжка протяжністю 4,350 км побудована на ділянці автодороги Тисобийкень-Пийтерфолво.

«Вибір саме цієї ділянки дороги є оптимальним з точки зору забезпечення потреб цільових регіонів у розвитку туристичної інфраструктури для відвідувачів, які подорожують з Угорщини через контрольнопропускний пункт між Угорщиною та Україною «Тісабеч (Угорщина)-Вилок (Україна)», використовуючи велосипедну доріжку, що веде до пункту перетину кордону «Велика Паладь (Україна)- Кішпаладь (Угорщина)», - каже Наталія Носа.  - Як результат ефективного сполучення та збільшення кількості відвідувачів, очікується пожвавлення економічної активності, включаючи збільшення кількості подорожуючих відвідувачів у середньостроковому та довгостроковому періодах». . Конструкція дорожнього покриття велосипедної доріжки в населених пунктах на суміщених велопішохідних доріжках передбачає влаштування покриття з бетонної тротуарної (ФЕМ) плитки, поза межами населеного пункту з влаштування асфальтобетонного покриття.

За словами Наталії Носи, дотримані вимоги щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення. На початку і в кінці ділянок здійснено облаштування тротуару, при перетині з’їздів та в місцях пішохідних переходів передбачено встановлення тактильної плитки для забезпечення можливості пересування маломобільних груп населення.

 Інфраструктурні зміни позитивно впливають на реалізацію цілей проєкту «MOBI», забезпечуючи прогрес у розвитку транскордонної транспортної інфраструктури, сприяють розвитку інтегрованої транспортної мережі та заохочують спільне планування та розвиток транскордонних велосипедних доріжок та їх мереж в прикордонних регіонах

Автор: Ірина Козоріз
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.