На Берегівщині затримали суддю, який вимагав 500 доларів хабара

Затримано суддю Берегівського районного суду, котрий за 500 дол США обіцяв закрити протокол про керування автомобілем у стані алкогольного сп`яніння.

Внаслідок результативної співпраці працівників спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю управління Служби безпеки України в Закарпатській області та слідчого відділу прокуратури Закарпатської області, затримано при одержанні неправомірної вигоди виконувача обов`язків голови Берегівського районного суду  (ч. 1 ст. 14, ч. З ст. 368 КК України).

Встановлено, що суддя через адвоката, (який  є його родичем) вимагав від закарпатця 500 дол США за прийняття рішення щодо  закриття протоколу про вчинення чоловіком адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП – керування автомобілем у стані алкогольного сп`яніння.

Разом з цим, адвокат за свої посередницькі послуги вимагав сплатити йому окремо грошові кошти в сумі 2000 грн., на що чоловік також погодився.

Наразі виконувача обов`язків голови Берегівського районного суду та адвоката затримано. Проводяться першочергові слідчі дії.

Довідка: 

за вчинення даного злочину затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання