На Берегівщині облаштовують нові туристично-рекреаційні пункти

На Берегівщині облаштовують нові туристично-рекреаційні пункти

Рекреаційно-туристичний потенціал Берегівського району досить великий. Населені пункти розташовані в мальовничих дубових дібровах, сполучені залізницею і шосейними дорогами і тому легкодоступні, а також віддалені від промислових підприємств. У селах збереглися традиційний побут, ремесла, культура, кухня, яка увібрала у себе угорську та українську культури.

А ще лісівники Берегівського району мають свої родзинки, адже лісгосп розташований на кордоні з Угорщиною і культура виробництва дозволяє поєднувати українсько-угорську дружбу і приймати гостей із-за кордону.

Директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного розповідає, що завдяки тому, що держлісгосп межує з Угорщиною, приїжджає багато туристів із-за кордону. Тому перше завдання для лісівників - створення зручних майданчиків для бажаючих перепочити з дороги зі столами, лавками, які сприяють реалізації культурно-пізнавального потенціалу лісгоспу та району. Ось так нещодавно ми встановили новенький рекреаційний біля с. Гать.

На території Боржавського лісництва №1 три альтанки, комплекти лісопаркових меблів, сміттєві баки й облаштували місце для розведення багаття. Майданчик для відпочинку також огороджений мінералізованими смугами, щоб убезпечити ділянку від поширення пожежі. І саме головне, - на території рекреаційного пункту проведена питна вода.

За словами головного лісничого Ярослава Пешпекі, також на території зони відпочинку встановлені інформаційні стенди, які розповідають про культуру поведінку на природі й поводження в лісі. Це в певній мірі й залучає увагу суспільства до лісового господарства та підвищує рівень вихованості, - повідомляє прес-служба ЗОУЛМГ. 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання