На Берегівщині ледь не втопилася 12-річна дівчинка

12-літня дівчинка разом зі своєю мамою відпочивали на річці Боржава в районі села Верхні Ремети.

Оскільки дитина не вміє плавати, то вона бовталася у воді на мілководді, а мати за нею спостерігала з берега. Раптом дівчинку почало нести на середину річки, де вона почала тонути. На допомогу кинулася мати, але жінка також не вміє плавати й зарадити біді навряд чи змогла б. На щастя родини, метрів за двісті були інші відпочивальники. Вони, побачивши, що у воді коїться біда, негайно поспішили на допомогу. Першим у воду кинувся Олександр Турані, який працює у ДП "Берегівський держлісгосп". Йому на підмогу поспішив приватний підприємець Михайло Маргітич. Олександр передав дівчинку Михайлові, а сам почав допомагати матері, яка безпорадно бовталася у воді й волала про порятунок.

Коли неповнолітню доправили до берега, то вона вже не подавала жодних ознак життя. Тоді, реанімувати дитину взялися інші. Так, Вікторія Бабич, котра працює старшою медсестрою обласної психіатричної лікарні, почала негайно робити потерпілій масаж серця, а Михайло Бутько (ДП «Берегівський держлісгосп») - штучне дихання... Ще мить, і дівчина прийшла до тями.

Тепер врятована Вікторія 29 липня поправу вважає своїм другим днем народження, хоча справжній у неї лише 15 жовтня, а її родина безмежно вдячна усім, хто прийшов на допомогу й врятували дитині життя.

Управління ДСНС України у Закарпатській області в черговий раз застерігає краян бути обережними й обачними під час відпочинку на воді та пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір місць для купання та суворе дотримання правил поведінки на воді, - повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...