На Берегівщині двоє юнаків до смерті побили 48-річного чоловіка

Двоє 19-річних жителів села Балажер через борги до смерті побили чоловіка. Суд розглянув докази слідчих та обрав мірою запобіжного заходу для обох тримання під вартою строком на 60 діб.

 Поліцейські встановили, що потерпілий разом із підозрюваними у вечір трагедії зустрілися в місцевому продуктовому магазині. 48-річний чоловік та два 19-річні місцеві мешканці почали з’ясовувати стосунки та обговорювати питання повернення боргів. Працівниця магазину попросила покинути торговий заклад усіх учасників конфлікту. Чоловіки вийшли на вулицю і за 30 метрів від входу побилися. Двоє молодих чоловіків нанесли тяжкі тілесні ушкодження старшому. Йогобез свідомості виявив односелець, який і викликав поліцію та медиків. До приїзду цих служб потерпілий не дожив. 

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 ККУ, тобто умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що маєхарактер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, абоспричинило смерть потерпілого. Таке правопорушення караєтьсяпозбавленням волі на строк від семи до десяти років. Крім цього, один ізнападників підозрюється в нанесенні тілесних ушкоджень ще одному односельцю, - повідомляє поліція.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання