На «Сакура Фесті» цікаво буде усім, – організатори

«Будуть приємно вражені якістю заходів, які ми об’єднали довкола цвітіння сакури», – пообіцяв усім, хто побуває в Ужгороді на цьорічному «Сакура Фест», директор комунального підприємства «УжФест» Василь Крайняй на сьогоднішній презентації фестивалю для журналістів.

За словами пана Василя, всі заходи підбирали так, щоб незалежно від віку, соціальної групи, зацікавлень кожен міг знайти для себе в рамках фестивалю щось цікаве, атракційне. 

Починається «Сакура Фест» 20 квітня і триватиме до 8 травня. Будуть абсолютно нові і вже традиційні складові, багато міжнародних і всеукраїнських заходів, наприклад, стартують із Всеукраїнського фестивалю камерного театрального мистецтва. Уперше в Ужгороді пройде фестиваль рожевого вина «Sakura Wine» та «EcoDays».

Кількість туристів, які планують приїхати впродовж трохи більше двох «сакурових» тижнів – приємно вражає, місць у готелях уже практично немає.

Пояснив Василь Крайняй і те, чому початок фестивалю не зовсім співпадає з цвітінням ужгородських сакур. По-перше, щороку важко вгадати з погодою і як поведуться дерева. Цього разу консультувалися з науковцями-біологами, однак зважили також на те, що 16 квітня християни і західного, і східного обрядів відзначають Великдень, тому «Сакура Фест» розпочинається вже після свята, до якого триває піст.

Розповіли журналістам, що підготували для ужгородців та гостей міста, й організатори фестивалів та атракцій, які проведуть у рамках "Сакура Фесту": SakuraWine - Ольга Тоїчкіна, Uzhgorod OPEN - Олександра Мишко, Унгвар Спорт Фест, "Зможуть усі" (лабораторія творчості) - Ольга Василиндра, Fire Life Fest (фестиваль вогню та шоу-програм) - Ірина Мартин, Ghetto Groove (Міжнародний фестиваль з хіп-хоп танцю) - Олена Камінська, "Майся Фест" (фестиваль правильного відпочинку для всієї родини) та КВН - Сергій Денисенко, Uzhgorod tour open 2017 (комплексний велозахід) Микола Щадей. 

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...