На «Ghetto Groove» в Ужгород приїхали десятки танцюристів

На «Ghetto Groove» в Ужгород приїхали десятки танцюристів

 У спорткомплексі "Юність" кілька десятків танцюристів, співаки і діджеї "прокачували" сцену і численних глядачів – у запальних ритмах проходить в Ужгороді танцювальний Міжнародний хіп-хоп фестиваль «Ghetto Groove».

Уже третій фестиваль – одна з наймасштабніших такого спрямування подій на Західній Україні, започаткована ужгородською студією сучасного танцю "Бліц".

В Ужгород приїхали юні таланти з різних міст України та з-за кордону – танцювальне світлодіодне та неонове шоу LIGHT BALANCE, музичний підлітковий (12-14 років) хлопчачий гурт Dside Band, бітбокс шоу від Артема Щербини aka KANIFO , колективи із сусідніх із Закарпаттям європейських країн.

До вечора проводилися майстер-класи від гостей Дмитра Присташа, Нікіти Шевченко, Tolu Omis, а потім глядачі, які почали збиратися на концертне шоу, стали свідками танцювальних батлів. Індивідуальні виступи оцінювало поважне журі з суддів численних міжнародних конкурсів, у фінальному "двобої" двох хлопців Ужгород поступився представнику Дніпра.


Усі танцювальні колективи, які під час концерту "прокачували" величезну суперсучасну 3-D сцену, сконструйовану у залі "Юності", – володарі перемог на численних фестивалях і конкурсах. Усе супроводжувалося звуковими і світловими, комп'ютерними ефектами, фантастичним видовищем були виступи LIGHT BALANCE у світлодіодних костюмах, композиції від зовсім маленьких та іменитих учасників у різних техніках змінювали "паузи" на сцені, коли діджеї запалювали "епіцентри" виступів безпосередньо серед глядачів.

Завершили вечір танцюристи з вогнем – яскраве фаєр-шоу від театру вогнню Fire Life, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...