Мукачівців запрошують долучатися до заходів "Тижня мобільності"

Місто долучилося до Європейського тижня мобільності і міський голова підписав Хартію ЄТМ 2017. Хартія Європейського тижня мобільності передбачає проведення різноманітних заходів на велосипедну тематику протягом тижня, впровадження принаймні одного нового постійного заходу, який сприятиме переходу від використання приватного автотранспорту до пересування дружніми до природи засобами.

*16-17 вересня у місті проходили масштабні велогонки Grand Prix Mukachevo Junior 2017 та Grand Prix Mukachevo;

*16-19 вересня міський конкурс малюнка "Велосипед у моєму житті";

* 18-22 вересня проведення естафет, рухливих ігор та змагань між дошкільними навчальними закладами міста;

* 18-22 вересня проведення навчально-виховних занять "Правила дорожнього руху" з учнями загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із залученням працівників патрульної поліції у містах Ужгорода та Мукачева Департаменту патрульної поліції;

* 21 вересня - міський конкурс малюнка на асфальті у парку ім.Кузьми Скрябіна та міський велопробіг з вихованцями дитячих навчальних закладів міста;

* 22 вересня - міська виставка дитячих малюнків "Велосипед у моєму житті" - пл. Кирила та Мефодія;

* 22 вересня - міський велопробіг на тему "Екологічна, доступна та розумна мобільність", слоган "Разом ефективніше" - пл.Кирила та Мефодія.

Тож до уваги активних жителів та гостей міста долучатись до участі у міських заходах в рамках Європейського тижня мобільності!

Світлина від Мукачівська міська рада.
Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...