Мукачівці зможуть отримувати медичну допомогу в інституті Амосова

В Мукачеві прийнято міську програму медичного обслуговування населення територіальної громади Мукачева в  Національному інституті серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України на 2018 рік.

Також затверджено порядок використання коштів, передбачених програмою. Цьогоріч на фінансування програми виділять півмільйона гривень. За ці гроші міський бюджет оплачуватиме послуги з надання третинної   (високоспеціалізованої) медичної допомоги мешканцям Мукачева в клінічних підрозділах ДУ “Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України”, згідно з договором про медичне обслуговування населення.

Метою програми є забезпечення безоплатної медичної допомоги при наданні стаціонарної спеціалізованої та  високоспеціалізованої третинної медичної допомоги в державних закладах охорони здоров’я, що не  покривається видатками на забезпечення діяльності відповідного закладу, шляхом оплати послуг за рахунок коштів місцевого бюджету  на підставі відповідних угод про медичне обслуговування населення за скеруванням фахівців Закарпатського обласного клінічного кардіодиспансеру, - повідомляє Мукачівська міськрада.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання