Мукачівським ОСББ виділять кошти з бюджету міста

Мукачівським ОСББ виділять кошти з бюджету міста

На черговій сесії міськради депутати внесли зміни до рішення «Про затвердження Програми « Сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м. Мукачево на 2015-2018  роки» (нова редакція)».        

Змінами визначено, що проведення ремонтних робіт в житлових будинках, де створилися ОСББ, здійснюється на умовах співфінансування мешканців, на підставі акту обстеження  складається перелік заходів, визначається обсяг та вид робіт з проведення ремонту багатоквартирного будинку, складається  кошторис.

Джерелом фінансування на проведення робіт є кошти міського бюджету та інші джерела не заборонені чинним законодавством, в тому числі внесків об’єднань співвласників ОСББ.Обсяг фінансування з міського бюджету для  одного  ОСББ встановити в розмірі до 65 тис. грн.  один раз протягом дії  програми.

Кошти ОСББ зможуть отримати на  модернізацію, реконструкцію, утеплення і ремонт покрівель, дахового перекриття, підвальних приміщень;реконструкцію, ремонт і модернізація всіх інженерних мереж і обладнання у будинку;утеплення під’їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей);модернізація систем освітлення під’їздів; модернізація та утеплення стін фасаду.

Мукачівська міськрада

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...