Зразковий театр "Росинка" привіз додому два перші місця зі фестивалів

Зразковий театр "Росинка" привіз додому два перші місця зі фестивалів

З 4 по 13 липня юні актори зразкового театру "Росинка" Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 (керівник Вероніка Тищук), володарі Гран-прі Всеукраїнського театрального фестивалю “Імпреза над Латорицею”, приймали участь у другій фестивальній зміні дитячого творчого табору ГО “Яскрава країна” у Залізному Порту на березі Чорного моря.

Протягом десяти днів юні мукачівські театрали не тільки відпочивали, але мали насичене творче життя — з конкурсними виступами, перфомансами, майстер-класами з вокалу, хореографії, театральної біомеханіки від найкращих педагогів України.

Професійна майстерність учасників “Росинки”, їх активність, вміння розкрити творчий потенціал та донести власну ідею до глядача, було відзначено одразу двома незалежними складами журі Всеукраїнських фестивалів-конкурсів "Зіркова Пектораль талантів" та “Ювілейне літо в Яскравій країні”. Конкурсні виступи на сцені творчого табору увінчалися одразу двома першими призовими місцями:

- Диплом І місця та кубок переможця у номінації “Театральний перфоманс” Х Всеукраїнського фестивалю конкурсу дитячої та юнацької творчості “Зіркова Пектораль Талантів”, який проходив за підтримки Міністерства культури України;

- Дипломом лауреата І ступеня та кубок переможця у номінації “Театральний перфоманс” Х Відкритого фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького мистецтва «Ювілейне літо в Яскравій країні”.

Також Зразковий театр “Росинка” отримав сертифікат на 5 000 гривень для участі у І Міжнародному фестивалі театрального мистецтва «GOLDEN MANDARIN», який проходитиме в Грузії, Батумі у листопаді 2018 року.

Мукачівська міськрада

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання