Мукачівські школярі відвідали кінологічний центр

Мукачівські школярі відвідали кінологічний центр

Учні третього та четвертого класів загальноосвітньої школи №7 в Мукачеві відвідали кінологічний центр Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Кінологи зі службовими собаками демонстрували школярам свої вміння в пошуку зброї, наркотиків та затриманні злочинців.

Традицією для правоохоронців кінологічного центру у місті Мукачеві стали екскурсії школярів, які цікавляться життям і тренуваннями службових собак. Під час осінніх шкільних канікул до кінологічного центру завітали учні початкових класів ЗОШ №7 Мукачева.
Старший інспектор-кінолог Іван Добош провів для школярів екскурсію, розповів про специфіку діяльності самого кінологічного центру, а саме про виховання й тренування собак, яких поліцейські залучають до щоденної роботи. Наталія Мацур – інспектор-кінолог центру, продемонструвала гостям можливості своїх вихованців – Келлі та Дейзі. Спочатку німецькі вівчарки виконували команди кінолога голосом та жестами, долали смугу перешкод, шукали вибухівку та наркотики, затримували злочинця та охороняли господаря.

Гості висловили захоплення роботою центру та вмінням службових собак. Усі діти мали можливість погладити та сфотографуватись з чотирилапими друзями. Дехто навіть виявив бажання у майбутньому стати кінологом.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання