Мукачівські прикордонники виявили 8 пакунків сигарет

Учора прикордонники Мукачівського загону в рамках проведення спільної спеціальної операції «Кордон – 2016 », попередили чергову спробу незаконного переправлення через кордон контрабандних сигарет.

Отримавши оперативну інформацію про ймовірну протиправну діяльність на кордоні, прикордонний наряд відділу «Великий Бичків», на березі р.Тиса, поблизу кордону, виявив та затримав транспортний засіб марки Форд та громадянина України. Неподалік від авто було виявлено 8 пакунків тютюнових виробів. У пакунках знаходилось 1500 пачок сигарет марки «Марбле» та 2 500 пачок сигарет марки «Джин Лінг – усі без акцизних марок.

За фактом спроби незаконного переміщення тютюнових виробів з України в Румунію та про виявлення правопорушення, що містить ознаки злочину, передбаченого ст. 204 Кримінального кодексу України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів», було проінформовано співробітників поліції, - пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання