Мукачівські орієнтувальники привезли перемоги зі Словаччини

Вихованці мукачівського клубу спортивного орієнтування "Товариш" (тренери Ніна Расчупкіна та Олександр Цепурдей) успішно виступили у відкритому чемпіонаті Словаччини зі спортивного орієнтування на велосипедах.

У змаганнях, що відбувалися поблизу міста Кошице, крім словаків та українців, взяли участь представники Данії та Угорщини.

Мукачівці здобули перемогу на обох дистанціях в усіх вікових категоріях, де були представлені. Серед юніорів (спортсмени 1994-1995 років народження) на 16-кілометровій дистанції впевнено переміг Олександр Касьянов, на дві з половиною хвилини випередивши члена збірної команди Угорщини Беньо Нодя, що зайняв друге місце. Бронзову медаль на цій трасі здобув наш Василь Морозов.

Наступного дня на 22-кілометровій дистанції майже з півкілометровим набором висоти, перемогу святкував вже Василь, срібним призером став великолучанець Дмитро Гаршанін, а Нодь фінішував третім.

Серед спортсменів не старших 17-років чемпіоном на обох дистанціях став мукачівець Владислав Французов, а двічі бронзовим призером – його одноклубник Артур Сватко, якого випередив кошичанин Йозеф Яновець.

Серед дівчат цього віку всі нагороди чемпіонату вибороли мукачівки Наталія Шозда, Олександра Золтан та Беата Зубака.