Мукачівські діти намалювали карту України

Мукачівські діти намалювали карту України

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей мукачівські міліціонери зустрілися з місцевими дітьми, аби разом намалювати графіті у вигляді карти України.


Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в Мукачеві відбулася зустріч правоохоронців з дітьми. У зустрічі взяли участь півтора десятка школярів Мукачівської ЗОШ №15, а також діти самих правоохоронців.

Міліціонери запропонували дітям навчитися малювати графіті, на що останні радо погодилися. На стіні діти, за допомоги дорослих, намалювали карту України.

Діти малювали свій шедевр із великим захопленням, їхня робота вийшла дуже яскравою та зворушливою. Юні художники прагнуть одного – аби швидше закінчилась війна й наші бійці повернулися додому живими та здоровими та з перемогою. А Україна щоб була єдиною, могутньою, демократичною та незалежною державою.

- Ми - єдина Україна!” – гордо промовила найменша учасниця заходу, 4-річна Даша

- Діти - це наше майбутнє. Кожна дитина має бути захищеною, повинна розвиватися й навчатися. Адже в майбутньому вони виростуть і самі стануть хорошими батьками й громадянами України, - каже в.о. начальника сектору кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу міліції Олександр Корчнявий.

На завершення правоохоронці прочитали дітям лекцію на правову тематику. У ній розповіли про кримінальну та адміністративну відповідальність за скоєння правопорушень, наголосили на недопустимості вживання у юному віці наркотиків, алкогольних напоїв, цигарок.
Інформація Мукачівського МВ УМВС

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання