Мукачівська СБУ зіграла в міні-футбол із прикордонниками

З нагоди відзначення 20-річчя утворення Служби безпеки України у спортивному залі 128-ї окремої механізованої бригади провели відкритий загальноміський турнір з міні-футболу.

Участь у змаганнях взяли представники Мукачівського відділу Управління Служби безпеки України, Мукачівського прикордонного загону, міського та районного відділів міліції, працівників міськвиконкому та депутатського корпусу Мукачева, Мукачівської районної державної адміністрації та команда ДЮСШ із с.Ракошино Мукачівського району.

Перше місце посіла команда Мукачівського прикордонного загону, другими стали команда районного відділу міліції, а третіми стала команда ДЮСШ с.Ракошино.

Переможці святкового турніру отримали кубки та грамоти від організаторів заходу, - повідомили у Відділі з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому.