Ужгородські богослови пройшли пішки 50 км на честь св. Миколая
Днями у Мукачівському монастирі відбулося престольне свято. Його Високопреосвященству співслужили понад 60 священнослужителів єпархії. На торжество в древній монастир прибули протесії з різних міст та сіл Закарпаття. Деякі із них, як от протесія із Ужгорода, у складі якої було близко 250 чоловік, пішки долали 50 км, щоб вознести молитви і вшанувати пам’ять великого заступника і чудотворця Миколая.