Мукачівські підлітки побилися на місцевій дискотеці
Після дитячої дискотеки двоє 15-річних підлітків понад два тижні провели на лікарняному ліжку. Як з`ясувалось, троє неповнолітніх раніше судимих мукачівців вирішили у такий спосіб показати, хто є господарями у клубі.