Мукачево підписало угоду з Нацслужбою здоров’я

Мукачево підписало угоду з Нацслужбою здоров’я

15 серпня Національна служба здоров'я оголосила про завершення "другої хвилі" контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги.

З жовтня 2018 року на фінансування за тарифами перейдуть 389 комунальних медичних закладів, 40 приватних клінік та 33 лікарі-ФОП, де пацієнтів обслуговують сімейні лікарі, педіатри і терапевти.

Цього разу до нового механізму фінансування приєдналися заклади з усіх областей України. Зокрема, з Нацслужбою здоров'я починають роботу комунальний заклад Мукачева  - Центр первинної медико-санітарної допомоги Мукачева та багатьох інших міст, містечок і сіл.

З 2019 року всі комунальні заклади, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, будуть отримувати оплати за послуги від Нацслужби здоров'я за тарифами.

Нагадаємо, 45 296 мукачівців підписали угоди з лікарями. З липня в Україні послуги первинної медичної допомоги надаються за чітким переліком. Усі послуги сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів оплачуються у повному обсязі із грошей платників податків.

Мукачівська міськрада

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання