Новини

Мукачево підписало меморандум щодо спорудження очисних споруд

Сьогодні в міськраді підписали меморандум між ММКП «Мукачівводоканал», Чеською компанією «Енвіронмент комерс», проєктною організацією про співпрацю в сфері впровадження новітніх технологій очистки стоків, спорудження каналізаційних очисних споруд, раціонального використання водних ресурсів, зменшення екологічного забруднення річки Латориця та території міста Мукачева.

Йдеться про розробку та застосування інноваційних технологій очистки стічних вод, розробку проектно-кошторисної документації будівництва нових очисних споруд та залучення інвестиційних коштів для будівництва каналізаційно- очисних споруд.
Чеська компанія має тридцятирічний досвід роботи в ЄС, зводили об’єкти і на Близькому Сході. Загалом – понад 1800 проєктів реалізували за ці роки. Це іноваційні технології з очищення стоків.
Першим етапом згідно підписаного документу має стати проєктування очисних споруд, опісля чеські партнери шукатимуть можливості залучення інвестицій Європейських фондів з охорони навколишнього середовища, повідамляє пресслужба Мукачівської міської ради 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.