Мукачево готове забрати ужгородський аеропорт

Саме з таким зверненням міський голова Мукачева Андрій Балога звернувся до міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та керівництва області.

Про це повідомила прес-служба Мукачівської міської ради. 

"З метою створення сприятливих умов для економічного розвитку Закарпаття, збільшення кількості туристів просимо Вас розглянути можливість передачі території та майнового комплексу аеропорту «Ужгород» у комунальну власність міста Мукачева.

Міська рада Мукачева гарантує в короткий термін, на базі існуючого комплексу відновити авіасполучення із Закарпатською областю та утримувати аеропорт в належному стані», - йдеться у листі міського голови до міністра.

Loading...
Зображення користувача малому засранцю балозі.

свій аеропорт у мукачеві попередніки Балоги із лендьелом, маньяком шахрайков іваницьков анцьов, федівом, продали, розкрали, плити взлітні у Іванівцях на кірпічному заводі малого балоги, другі плити у Кішів на базарі ГІДІ у мукачові, інші перед хижов гелетея у Росвигові, свата балоги, землі аеропорта уже роздали самим нужденним серед яких мати нач.земельного відділа островського Миколи(зятя Іваницької Анці колишньох правої руки балоги, яка пів містак має в оренді вмісті із Федівом) та інших "жебраків"-блатних, а тепер зазіхають на обласний аеропорт.
ще мукачево там свій злодійський слід не лишало. Якщо на то пішло, то є ціла область і рада обласних обранців яким і вирішувати про ужгородський аеропорт, ане молодому засранцю-меру.
у себе в місті хай газдує! завлив усе в мукачеві, тепер взяв вектор на обласний центр.наглота смолова!

це був 2012 рік!
Як Балоги заробляли на знищенні Мукачівського військового аеродрому, або Історія однієї афери

http://www.trubyna.org.ua/nadzvychajne/velykyj-kurator-dogazduvavsya/
цитата

Зображення користувача KennClotly.

Sildenafil Et De Dapoxetine En Inde Buy Kamagra Story Comparison Viagra

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання