Москаль вручив премії переможцям конкурсу на проект пам’ятника учасникам АТО

12 липня голова Закарпатської ОДА зустрівся з переможцями відкритого конкурсу на найкращий проект пам’ятника учасникам АТО, які віддали життя за Україну.

Конкурсантам належало засобами монументальної пластики на високому художньому рівні відобразити важливу історичну подію в житті України. Свої пропозиції відповідно до вимог, що оголошувалися в офіційних ЗМІ області, професійні скульптори мали змогу надати з 13 лютого по 13 травня. Після – відбулась публічна презентація проектів у фойє будівлі ОДА та низка тематичних засідань, (зокрема, виїзних) за участі управлінців і фахівців галузі, військових керівників, представників громадськості та самих авторів проектів. І вже 30 червня компетентним журі було підбито підсумки конкурсу.   

Так, сьогодні Геннадій Москаль привітав із третім місцем і вручив премію у розмірі 6 тисяч гривень Михайлу Беленю, винагороду в 10 тисяч гривень – володарю другої премії Василю Роману, а головний переможець конкурсу Василь Олашин одержав сертифікат автора найкращого проекту, з котрим укладуть угоду про спорудження пам’ятника на Пагорбі Слави в Ужгороді.

Принагідно, голова ОДА оглянув усі представлені макети та поспілкувався з Василем Олашиним про початок роботи та терміни реалізації проекту, - повідомляє Управління культури Закарпатської ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання