Москаль сказав, що думає про «Національні дружини»

Зі злочинністю мають боротися професійні правоохоронці, а не якісь добровільні напівмілітарні утворення, переконаний Геннадій Москаль.


– «Національні дружини» – це повна профанація, – заявив голова Закарпатської ОДА у вечірньому праймі телеканалу «112 Україна». – У нас є закон «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», на підставі якого діють громадські формування з охорони правопорядку. Де я не працював, усюди перевіряв ці формування, і виявлялося, що практично жодне насправді не займалося правопорядком. Головна мета таких формувань – це отримати «корочку» і право на носіння травматичної зброї. І дуже часто виходило так, що власник магазину, який продає травматичну зброю (або його родич), є одночасно керівником такого громадського формування. Тобто чистої води бізнес.
У часи СРСР були Добровільні народні дружини (ДНД), у які також вступали з меркантильних інтересів – щоб отримати додатково три дні до відпустки. Але члени ДНД змушені були патрулювати разом із міліцією. Це призводило до того, що міліція мала не тільки боротися зі злочинцями, але й доглядати за членами ДНД, щоб вони самі не вчинили якусь шкоду.
Висновок із цього всього такий – зі злочинністю мають боротися професійні правоохоронці, а не якісь парамілітарні громадські утворення. Останні – це чистої води профанація, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...