Москаль написав заяву на розповсюджувачів "чорного піару". ФОТО

Москаль написав заяву на розповсюджувачів "чорного піару". ФОТО

Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

"В три години ночі довелося побувати в славному місті Мукачеві — писав заяву в міліцію. Справа в тому, що вночі (близько другої) там затримали двох хлопців, які розносили фальшиві агітки від мого імені. Мало того, що це фальшивки, та ще й у день тиші! Раніше аналогічні «агітки» (дуже дорогі, до речі) були розповсюджені в кількох районах області і в Ужгороді, про що широко повідомляли ЗМІ. Якщо коротко: текст від мого імені пересипаний всякою хернею типу «В Україні ніколи не буде великих пенсій та зарплат, поки не буде реальних тарифів, високих податків і штрафів…», «Добре, що тарифи ростуть не лише на газ, а й на електроенергію, бо це питання виживання бізнесу наших олігархів, на яких тримається економіка…» і т.д. Явний брєд і провокація.

Крім фальшивок від мене хлопці розповсюджували й аналогічне фейкове звернення від імені одного з кандидатів на міського голову Мукачева. У них вилучено чотири пакунки з кількома тисячами фальшивок. Затримані працюють охоронцями на фірмі “Сілверленд” (таку назву після ребрендингу отримала “Барва”), яка належить родині нардепів Балог. Хлопці зізналися, що пакунки з фальшивками їм дав старший по зміні “Сілверленду”, а за розповсюдження конвертів Андрій Балога (один із кандидатів на посаду мера Мукачева, син Віктора балоги) пообіцяв заплатити по тисячі гривень.
Раніше я публічно заявляв, що організувати і проплатити цю масштабну брудну провокацію проти мене в області спроможна тільки одна бізнесово-політична структура Закарпаття. Саме та, яка раніше повністю контролювала область, отримувала надприбутки від контрабанди цигарок, і якій моє призначення — як кістка в горлі. А зараз ми отримали документальні підтвердження цьому. Тому написав у Мукачівський міськрайвідділ міліції заяву з вимогою відкрити за даним фактом кримінальне провадження й притягнути затриманих до відповідальності.

Принагідно попереджаю цих та інших місцевих недокнязьків, їх підлеглих та людей, яким просто задурили голови грошима: так само будуть затримуватися й інші виконавці і організатори як «чорнухи», так і підкупу виборців", - йдеться у повідомленні.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання