Москаль хоче звернутися до Авакова, аби на Закарпатті провели перевірку щодо «прослушки»

Сьогодні, 29 березня, на початку засідання сесії Закарпатської обласної ради голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, звертаючись до прокурора області Володимира Гаврилюка, зазначив, що останнім часом на Закарпатті в державних установах знаходять пристрої для ведення прослуховування.

Геннадій Москаль попросив пояснити, чи були надані прокуратурою дозволи на такі дії, оскільки деякі пристрої були із розряду, за словами голови ОДА, «пан сам склепав». Прокурор у свою чергу зазначив, що не може зараз повідомити, чи надавалися такі дозволи.

За словами Москаля, прослуховуючи пристрої були знайдені, зокрема, в Службі автомобільних доріг, в обласному управлінні лісового господарства та інших структурах.

«Пропоную звернутися до Авакова, хай проведе службову перевірку, звідки взялися прослуховуючі пристрої. Деякі з них імпортні, деякі не мають маркування», – сказав Москаль.

«Це виконання політичних замовлень, а не боротьба із злочинністю», – вважає Геннадій Москаль.  

«Якщо колеги підтримають пропозицію включити звернення до порядку денного, ми факти викладемо і попросимо, аби сюди прийшла службова перевірка, аби було визначено, чи не є це якась самодіяльність», –  сказав Геннадій Москаль.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...