Москаль каже, що Крим міг залишитись українським, якби кримські татари були єдиними

Про це заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль під час чату на "Главреді".

За словами Москаля, коли він працював на півострові то "криком кричав, що кримські татари розколюють ситуацію, тому що серед них було чимало прихильників такої партії як "Хізб ут-Тахрір", яка в РФ вважається терористичною", - йдеться у публікації 24 каналу.

"Тоді я бив у всі дзвони, щоб цю партію заборонили. Адже Європейський суд з прав людини, коли Німеччина відмовилася реєструвати "Хі бут-Тахрір" на своїй території, визнав-таки цю партію терористичною і став на бік Німеччини. Для України тоді були всі можливості заборонити цю партію. Однак Україна стала на бік кримських татар, які стали стабільної єдиною силою, якби ФСБ не розколола їх цією партією" – наголосив очільник Закарпаття.

Москаль переконаний, що Росія зі своїми "зеленими чоловічками" не напала б на Крим, якщо б кримські татари були єдиними.

"Тоді і ніякої окупації не було б, впевнений на 100%. А тепер Росія пачками заарештовує кримських татар, і майже всі вони є прихильниками партії "Хізб ут-Тахрір", яка визнана в Росії терористичною організацією. Тобто ФСБ придумала дуже вдалу операцію. З одного боку, розколола кримських татар, з іншого – пачками їх заарештовує і відправляє в Лефортово і слідчі ізолятори", – розповів Москаль.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання