Новини

Москаль депутатам від ЄЦ: «Казочки розказуєте!»

Сьогодні, 11 березня, під час позачергової сесії Закарпатської обласної ради у ході обговорення проблеми фінансування ПТУ та проекту звернення до Президента, Кабміну та нардепів, губернатор Закарпаття Геннадій Москаль зазначив, що Мукачево – єдине в області місто, як досі не направило кошти для викладачів і студентів ПТУ.

«Казочки розказуєте!», – сказав Геннадій Москаль представнику від ЄЦ депутатату Мотильчаку, який з трибуни розповідав про нестачу коштів для фінансування ПТУ.  

Також губернатор додав, що діти по всій області харчуються безкоштовно, а повідомлення Мукачівської мерії про те, що це так тільки у школах Мукачева – не відповідає дійсності. «Усі міста знайшли кошти для своїх ПТУ. Бюджет Хуста чи Берегова хіба більший, ніж у Мукачеві? Мукачево маж 49 мільйонів нерозподілених коштів», – емоційно сказав губернатор.

Також Геннадій Москаль запропонував мукачівській владі виділити кошти для ПТУ хоча б на перший квартал: «Давайте попросимо Мукачівську міську раду прийняти рішення профінансувати ПТУ на перший квартал. Коли прийде субвенція, ми розмір цієї виплати повернемо. Таким чином знімемо соціальну напругу», – зазначив Геннадій Москаль.

«Повпливайте на свого міського голову, з вашої партії, і виділіть кошти. Вся область фінансується, тільки у Мукачеві люди виходять і перекривають дороги», – сказав Іван Чубірко, керівник фракції «Відродження». 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.