"Молодіжна", "Жіноча", "Циганська", "Вишивана" і "Дільниця сатани" в 74й ОВК

Через свої особливості, деякі зі 114 виборчих дільниць 74ї Берегівської ОВК отримали прізвиська. (74 ОВК включає в себе Берегівський та Виноградівський райони і місто Берегово). Дільницю №210091 на Виноградівщині прозвали "Молодіжною", бо якщо повсюди голосують в основному люди середнього або похилого віку, то тут до обіду проголочюсувала в основному молодь до 23 років.

Дільниця № 210140 на Виноградівщині отримала назвисько "Жіноча", бо левова частка виборців, які тут проголосуіали - жінки, "виборкині". Можливо, ввечері чоловікам вдасться змінити ситуацію. 

Дільниця № 210675 у Берегові зветься "Циганська", бо електорат тут здебільшого ромської національності. Із 1085 виборців - близько 80% ромів. Вони приходять голосувати організовано, таборами. 


Дільниця #210670 - "Вишивана", бо у вишиванках тут не лише члени комісії і спостерігачі, а й виборці. І є ще одна особлива дільниця у Берегові, номер якої говорить сам за себе - 210666. На додачу (наче контрольний вистріл) дільниця розташована у 6й школі. Заступника голови містичної ДВК Людмилу Марко не лякає таке нагромадження шісток: "Мене такий збіг не насторожує. Якщо людина знає свою роботу, що насторожуватися? Звісно боїмося щоб не було якихось диверсій чи провокацій, але я вже 9й рік працюю на виборах і там, де я - там завжди спокійно (тьху-тьху, - про всяк випадок обоє стукаємо по столу)".


Із таким само запитанням - чи не лякає "число" звіра у виборчій дільниці, ми звернулися до правоохоронця, закріпленого за цією ділянкою. Василь Ковач відповідає, що дільниці не вибирав, "яку дали охороняти, така є". Збігу, каже, не боїться і констатує: поки що на ввіреній йому території - спокійно.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання