Новини

Молодіжка «Говерли» позмагається з «Дніпром»

У середу, 23 жовтня, ужгородські футболісти на мукачівському стадіоні "Авангард" проведуть завершальний матч першої частини чемпіонату проти однолітків дніпропетровського «Дніпра».

В попередньому поєдинку проти одеського «Чорноморця», ужгородці втратили шанс пробитися в топ-четвірку. «Говерлі» потрібно було перемагати в двох матчах і сподіватися на поразку суперників. Матч з «Дніпром» вже нічого не вирішить,«говерляни» в будь-якому випадку залишаться на шостій сходинці чемпіонату. Тим не менш, завершити чемпіонат на позитивній ноті ужгородцям до снаги, тим самим гримнути дверима в непростому та запеклому чемпіонаті.

Дніпропетровці приїдуть до Мукачева за перемогою, адже мають шанси пройти в наступний раунд. «Дніпро» посідає п’яту сходинку чемпіонату маючи у своєму активі 19 очок та гру в запасі. У складі дніпропетровців грає й на кращий бомбардир чемпіонату - Вергун Дмитро на рахунку якого 8 забитих м’ячів у 11 матчах.

Нагадаємо, що перша зустріч цих команд у Дніпропетровську завершилася нічиєю – 1:1. Тоді в складі  говерлян гол забив Євген Добровольський.

Початок матчу о 14.00, – повідомляє інформаційний відділ ФК «Говерла»

Автор: Анна Семенюк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.