Новини

Молодих новаторів та винахідних запрошують подавати бізнес-ідеї

В Ужгороді відбулося ІІІ засідання Регіонального Альянсу.  Захід проходив у рамках  проекту Дунайської транснаціональної програми «DANUBEENERGY+“ Підвищення потенціалу Молодих Новаторів щодо започаткування змін у сфері енергоефективності в Дунайському макрорегіоні».

Мирослава Лендєл, проректор з науково-педагогічноїроботиУжНУ,  на початку зустрічі наголосила на важливості проектів навчання з енергоефективності та енергозбереження, а також поінформувала про відкриття нового навчального курсу та нової спеціальності «Енергетика»  в УжНУ, що відповідає викликам сучасності на потреб ринку.  Крім того, в рамках транскордонних проектів на базі УжНУ запроваджуються програми обміну досвідом з сусідніми країнами, передбачено здійснення інфраструктурних компонентів, направлених на енергозбереження.

Наталія Носа, менеджер проекту, голова правління Центру ЄвропейськихІніціатив, м.Ужгородпрезентуваларезультати та подальший план роботи проекту Дунайської транснаціональної програми «DANUBEENERGY+“ Підвищення потенціалу Молодих Новаторів щодо започаткування змін у сфері енергоефективності в Дунайському макрорегіоні» на 2020-2021 роки.

У кожній країні-партнері проекту (Німеччина, Болгарія, Словаччина, Словенія, Хорватія, Чехія, Румунія, Сербія та Україна) створені РегіональніАльянси,  розроблена система навчання для ключових регіональних суб’єктів екосистеми, система навчання, пре-акселерації, ідентифікації та залучення молодих новаторів. 

Активна фаза реалізації програми розпочнеться з січня 2020 року оголошенням конкурсу.                          У рамках проекту будуть проведені мотиваційні семінари, мережеві заходи, демонстраційні заходи, національні та міжнародніДніЕнергії. Інформація поширюватиметься через соціальні мережі, медіа та інструменти, якими користується молодь. Міжнародною командою проекту «DANUBEENERGY+“ розроблений інноваційний інструмент, який включає в себе презентації викликів галузі, успішних прикладів та переваг програм попередньої акселерації для молодих новаторів, навчальні матеріали, які включають моделі, стратегії та передовий досвід, а також матеріали навчальних семінарів, мотиваційні відео-ролики тощо.  Учасники програми – молоді новатори зможуть отримати унікальні знання та навички формування бізнес-ідеї, розробки бізнес плану, перетворення своїх ідей на успішні підприємства, проведення переговорів з потенційними інвесторами. Найкращі 10 команд отримають можливість презентувати свої ідеї на транснаціональному рівні.

З огляду на надзвичайну актуальність питань енергоефективності запропонована система навчальних програм та реалізація проектів призводить до необхідності створення ХАПів, про що наголосив Євген Лукша, експерт проекту, консультант з місцево-економічного розвитку Закарпатського регіонального відділення Асоціації містУкраїни, та Євгеній Драгула, представник Ужгородського Національного університету та представник команди проекту.

До уваги молодих підприємців, винахідників, студентів та молодих новаторів: у разі, якщо у Вас є бізнес ідея та ви хочете взяти участь у проекті, ви можете вже сьогодні звертатися до команди проекту на мейл: ceiuzhgorod@gmail.comабо тел. +380993254990 ( контактна особа Наталія Носа).

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.