Молоді екологи Закарпаття провели на Синевирі форум

Молоді екологи Закарпаття провели на Синевирі форум

4-5 квітня за ініціативи Національного природного парку «Синевир» та відділу освіти Міжгірської РДА Закарпатської області на базі візит-центру НПП «Синевир» відбулася обласна учнівська науково-практична конференція «Роль природно-заповідних територій у житті суспільства».

На форум з’їхалися юні науковці-екологи з різних районів Закарпаття. Вони презентували свої роботи, які були присвячені темам діяльності природно-заповідних територій України, а також власні біологічні, зоологічні та географічні дослідження.

Щоб молодь ще й на практиці побачила роботу природоохоронців, для учасників конференції були організовані екскурсії територією НПП «Синевир», зокрема, до озера Синевир, Центру реабілітації бурих ведмедів, музею лісосплаву, туристичної стежки «Лінія Арпада», - повідомили в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Зображення користувача Kennethbat.

Erection средство для потенции - по низкой оптовой цене с доставкой по всей сексуальной дисгармонии: те, кто давно и полностью потерял потенцию http://eroctive.seobest.website

Зображення користувача Kennethbat.

Erection Средство Для Потенции . Лучшее снадобье http://eroctive.seobest.website

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання